Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Zeiss
Lens Markaları {{item.BrandName}} Kategoriler {{item.CategoryName}} Üreticiler {{item.ManufacturerName}} Zeiss
{{item.ProductName}}
%{{item.ProductDiscoutRate}} indirim
{{item.ProductNewPrice.toFixed(2)}} TL {{item.ProductPrice.toFixed(2)}} TL mdi-arrow-right

Zeiss Marka Lens Ürün Özellikleri

Hassas göz yapısına sahip kişiler için ideal verimi sağlayan Zeis marka lensler, göz alerjileri nedeniyle lens kullanamayan kişiler için doktor tavsiyesi ile kullanılabilmektedir.  Dünyanın lider optik üretici firmalarından biri olan Zeiss, maksimum görüş becerisi kazandırmaktadır. Yüksek oranda su tutuma yeteneği hassas gözlerin kurumasını engeller. Gelişmiş teknolojisi sayesinde kornea benzeri materyal ile gözlerle doğal ve biyolojik uyum sağlamaktadır. 

Uzun süreli ve günlük kullanıma özel üretilen lensler, yüksek numaralı lens kullanıcıları için avantajlı özelliklere sahiptir. Gün boyu sorunsuz kullanım sağlayan ve göz konforuna yardımcı ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Zeiss Marka Renkli Lens Ürün Kataloğu 

Gözlerin doğal yapısıyla yüksek uyum sağlayan Zeiss marka lensler, görme bozukluklarına sahip kişilerin sorunlarını en aza indirmeyi hedeflemektedir. Sürekli geliştirilen üretim teknolojisi ve sağladığı avantajlı kullanımı hastalarda mükemmel görüş sağlamaktadır. Zeiss marka lenslerin gözlerinizle doğal oalrak uyum sağlaması, gün boyu lensleri gözlerinizde hissetmemenizi ve gözlerde fark edilmeyen bir derinlik kazanımına neden olur. 

Zeiss marka lenslerin ayır edici en öneli özellikleri arasında:

 • Gözlerle doğal ve yüksek uyum,
 • Göz kuruluğu, yorgunluk vb. sorunlarda etkili koruma,
 • %100 görüş netliği ve yeni nesil tasarım ile ideal konfor.

Yer almaktadır. Yüksek su içeriğine sahip lensler, düşük modülü ve ideal ıslanabilir özelliği ile görme becerisini gün boyu yüksek performansta sağlar. Zeiss lens modelleri son derece ince tasarımı ile kolay kullanılabilir özelliğine sahiptir. 

Zeiss Marka Lens Modelleri ve Ürün Detayları 

Zeiss lens modelleri arasından ideal ürünleri seçerek göz sağlığını koruyabilir, görme sorunlarına karşı net görüş elde edebilirsiniz. Özel kornea uyum teknolojisi kullanılarak üretilen lensler:

 • Zeiss Contact Life,
 • Contact Day (1 – 30),
 • Contact Life Toric,
 • Zeiss All in One Advance vb. 

Seçeneklerle sunulmaktadır. İdeal lensler ve lens solüsyonları birlikte hasta için en yüksek verimi sağlamaktadır. 

Düşük ve yüksek numaralı gözler için ideal ürünler arasında yer alan Zeiss lensler, nem ve oksijen geçişi ile göz için ideal dengeyi sağlar. Yüksek UV koruması, göz hassasiyeti olan kişiler için tam koruma sunar.

Zeiss Marka Lens Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Görme bozukluklarının giderilmesi veya estetik açıdan gözlerde cesur renk değişimleri ve estetik bir görünüm kazandırmak için kullanılan lensler, ürün özelliklerine göre farklı kullanım talimatlarına sahiptir. Zeiss marka lensler günlük ve uzun süreli olarak iki farklı şekiled üretildiği için kullanım özellikleri değişiklik göstermektedir. Genellikle lensler takılırken:

 • İç yüzey dışa bakacak şekilde lens tutulur,
 • Orta parmak ile göz kapağı kaşa doğru çekilir,
 • İşaret parmağına yerleştirilen Zeiss lens, gözün ortasına hafifçe bırakılır,
 • Pozisyonu bozmadan aşağı bakarak lensin oturması sağlanır.

Hızlı uyum özelliği ve doğal yapısı sayesinde ilk kullanımdan itibaren lens, gözlerinizle tam uyum içinde olacaktır. 

Zeiss Lens Üretim Teknolojisi ve Firma Özellikleri

Dünyanın lider gözlük camı üreticilerinden biri olan Zeiss, üstün teknoloji lenslerin yanı sıra, uzun mesafe dürbünleri, binokülerler vb. optik teknolojisine dair tüm alanlarda faaliyet yürütmektedir. 

Firma tarafından üretilen yeni nesil lensler, gözyaşı yetersizliği vb. alerjilere sahip kişiler için rahat kullanıma sahip aylık kontak lensler ve standart lensler üretmektedir. Multi curved spheric teknolojisine sahip üstün iç dizayn tasarımı ile gün boyu görüş netliği ve konfor sağlamaktadır. Dijital ekranlarda geçirilen uzun saatlere karşı gözlerin en iyi şekilde korunmasını sağlamaktadır. Avantajlı Zeiss kontak lens fiyatları ile sitemizden ideal lensi tercih edebilirsiniz.

LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

GÖZENUR SAĞLIK VE BİLİŞİM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Yapı Kredi Bankası
IBAN: TR91 0006 7010 0000 0062 7645 41
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2021 LensAl.com® GÖZENUR OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: 2019668 Kredi kartı ile ödeme