Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Şeffaf Lens Ürünleri ve Fiyatları
Lens Markaları {{item.BrandName}} Kategoriler {{item.CategoryName}} Üreticiler {{item.ManufacturerName}} Şeffaf Lens Ürünleri ve Fiyatları
{{item.ProductName}}
%{{item.ProductDiscoutRate}} indirim
{{item.ProductNewPrice.toFixed(2)}} TL {{item.ProductPrice.toFixed(2)}} TL mdi-arrow-right

Şeffaf Lens Özellikleri ve En İyi Markalar

Gözlerin ortaya çıkmasını, derin ve parlak bir görüntü kazanmasını sağlayan şeffaf lensler, gözlerde parlama ve harelenmelerin önüne geçmek için tasarlanmış ürünlerdir. Renkli lenslerden farklı olarak gözün asıl rengini ortaya çıkaran ve görüşü netleştiren şeffaf lensler, yenilikçi tasarımları ve rahat nefes alam özelliği sayesinde göz sağlığınızı korununuzda en etkili ürünler arasında yer almaktadır.

Parlak ışıklara karşı koruma, en kötü koşullarda bile net ve berrak bir görüş ve ideal numara ile görme bozuklarının sıfıra inmesi için şeffaf lens kullanımı mümkündür. Şeffaf lensleri uzun süre kullanmak isteyenler, hem gece hem de gündüz kullanıma sahip lensleri tercih edebilirler. 

Numaralı Şeffaf Lens Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Numaralı lens kullanımından önce uzman göz doktorları tarafından gerekli muayenelerin yapılması ve lens kullanım onayının verilmiş olması gerekmektedir. Görme sorunlarının değerlendirilmesi, göz muayenesi ve ölçümlerinin ardından en uygun lens temin edilerek kullanılabilir. Lenslerin çıkarılıp takılması kadar lens bakımı da oldukça önemlidir. Bu nedenle hem kullanımı hem de bakımı hakkında detaylı bilgi almanız gerekmektedir. 

Şeffaf lenslerin kullanımı temelde oldukça basittir. Göz sağlığının korunması ve lenslerden en yüksek verimin elde edilmesi adına mutlaka lenslerin uygun solüsyonlarla dezenfekte edilmesi ve belirlenen kullanım süresi dışında kullanılmaması gerekmektedir. Firmamız üzerinden dünyanın en iyi şeffaf lens firmalarının ürünlerini satın alabilirsiniz. 

Şeffaf Lens Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şeffaf lens seçiminde gözlere en uygun markların ve lens modellerinin seçilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, lenslerin kullanım sürelerine göre ideal firmayı bulmanız oldukça önemlidir. Şeffaf lens markası seçmeden önce:

 • Marka güvenilirliği ve referansları,
 • Ürünün kullanım avantajları,
 • Fiyat seçenekleri,
 • Temizleme alternatifleri,
 • Günlük kullanım özellikleri vb. 

Birçok farklı unsura dikkat edilmesi gerekmektedir. Şeffaf lensler gözlerde en iyi etkiyi sağlayan ürünler arasında olduğu için kullanımları sırasında birçok açıdan size avantaj sağlamaktadır. 

Freshlook Şeffaf Lens Ürün Detayları 

Şeffaf lens markaları arasında dünya çapında en çok tercih edilen markalardan biri olan Freshlook şeffaf lens, göz rengini belirginleştirmek isteyen kişiler için, lens etrafındaki koyu renk çerçevesi kullanıcıların bu isteklerine en iyi yanıtı vermektedir. Renkli, numaralı ve numarasız seçeneklerle sunulan Freshlook lensler:

 • Göz renginin belirginleşmesini sağlar,
 • Aylık planlı değişim lensi olarak kullanılabilir,
 • Hızlı ve etkili bir uyum gösterir,
 • Görme netliği ve göz rengini belirginleştirir.

Sağladıkları bu özellikleri sayesinde kullanıcılara büyük bir kullanım rahatlığı ve konfor sağlar. Freshlook marka lenslerin diğer ürünleri aynı zamanda güçlü renk değişimleri arayan kişiler içinde uygundur. Firma hem şeffaf hem de renkli lensleri ile en iyi seçenekleri sunmaktadır. 

En Uygun Şeffaf Lens Çeşitleri ve Fiyatları 

Şeffaf lensler, göz rengini daha da belirginleştirmek isteyen ve görme sorunlarını ortadan kaldırmak isteyen kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Birçok farklı özelliğe sahip markaların en iyi ürünlerini uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Şeffaf lens ürünleri arasında:

 • Acuvue OASYS,
 • Air Optix Night & Day Aqua,
 • Cooper Vison,
 • Freshlook,
 • Bausch & lomb,
 • Wöhlk, Zeiss vb. 

Dünyanın önde gelen firmalarının şeffaf lens modellerini tercih edebilirsiniz. Her bir marka ve model lens için farklı fiyat avantajları uygulanmaktadır. Yeni nesil hava geçirgenliği teknolojisi ve gözlere hızlı tutunma özellikleri sayesinde şeffaf lensler, aynı zamanda gözlerde kuruluk ve diğer problemlere karşı güçlü etkiler sağlamaktadır. 

Avantajlı fiyat seçenekleri ile şeffaf lens tercihlerinizi dünyanın en iyi markaları arasından firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz.

LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

NEXTPLUS ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

QNB Finansbank
IBAN: TR69 0011 1000 0000 0071 3445 12
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2024 LensAl.com® OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: Hazırlanıyor Kredi kartı ile ödeme