Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Lens Solüsyonları
Lens Markaları {{item.BrandName}} Kategoriler {{item.CategoryName}} Üreticiler {{item.ManufacturerName}} Lens Solüsyonları
SOLÜSYONLARI LENSLER İLE BİRLİKTE ALIN İNDİRİMLİ FİYATTAN ALIN!
{{item.ProductName}}
%{{item.ProductDiscoutRate}} indirim
{{item.ProductNewPrice.toFixed(2)}} TL {{item.ProductPrice.toFixed(2)}} TL mdi-arrow-right

En İyi Lens Solüsyon Markları Hangileridir?

Lens kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri lenslerin bakımı ve korunmasıdır. Lenslerin ilk günkü gibi aktif olarak kullanılması ve yüksek verimin elde edilmesi için lens solüsyonu kullanılması gerekmektedir. Kontokt lenslerle birlikte solüsyonları da sitemiz üzerinden satın alarak indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Lensler için en ideal solüsyon Çeşitleri:

 • Opti Free,
 • Biotrue,
 • Complete RevitaLens Multi Purpose,
 • Renu Multi Plus,
 • Zeiss All in one Advance,
 • Aqua Soft Comfort,
 • All in One Light,
 • AOSEPT Plus vb. 

Olarak sıralanabilir. Hemen hemen tüm lens çeşitleri için yüksek verim ve etkilere sahip bu lens solüsyonlarının kullanımı göz sağlığınızın ve lens ömrünün korunması için oldukça önemlidir. 

Lens İçin Solüsyon Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lens solüsyonu almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, üretici firmanın güvenilirliğidir. Hemen hemen tüm lens üreticileri aynı zamanda uygun solüsyonlar da üretmektedir. Aynı markaları tercih etmeniz bu nedenle önemlidir. Firmamız üzerinden hem lens hem de aynı markanın lens solüsyonlarına ulaşarak en iyi verimi elde edebilirsiniz. Lens solüsyonlarının temel amacı:

 • Lenslerin dezenfekte edilmesi,
 • Temizlenmesi,
 • Kuruması için nemlendirilmesi ve
 • Korunmasıdır. 

Uzun süreli nem sağlayan lens solüsyonları aynı zamanda lens özelliklerine göre seçilmelidir. Bazı solüsyonlar sadece sert lensler için kullanılabilirken, bazıları silikon hidrojel lensler dahil olmak üzere tüm lensler için kullanılabilmektedir. 

Lensler için ideal solüsyon markaları arasında; Alcon (Ciba Vision) Opti Free lens solüsyonları, Johnson & Johnson, Bausch + Lomb vb. yer almaktadır. Dünyanın önde gelen lens üreticilerinden aynı zamanda lens solüsyonları da satın alabilirsiniz. 

Lens Solüsyonları Nasıl Kullanılır?

Lenslerin dezenfekte edilmesi, korunması ve nemlendirilmesi için solüsyon kullanımı şarttır. Temizlenmek istenen lens için uygun solüsyon dökülerek lenslere nazikçe uygulanır. Bazı solüsyonlar için lensleri solüsyonla ovuşturmanız gerekmektedir. Ancak no – rub solüsyonlar ovuşturmanıza gerek kalmadan temizleme işlemini yapacaktır. 

Hidrojen peroksit lens solüsyonları standart solüsyonlara göre daha pahalı olmasına rağmen daha etkin bir güce sahiptir. Her solüsyon ve lens için farklı bir uygulama yöntemi bulunduğu için mutlaka kullanım talimatlarının incelenmesi gerekmektedir. 

Lens Solüsyonu Ürün Detayları 

Lens solüsyonlarının türüne ve lens özelliklerine göre her bir solüsyon size farklı avantaj sağlar. Yaygın olarak tercih edilen en iyi lens solüsyonları:

 • Bausch + Lomb Biotrue Solüsyon: Gözyaşı Ph değerine eşit nemlendirici içeriği ve faydalı gözyaşı proteinlerinin tutumunu sağlar.
 • Alcon (Ciba Vision) Opti Free: 8 - 16 saat boyunca yüksek nem sağlar. Silikon ve hidrojel tüm yumuşak lensler için uygundur. 
 • Johnson & Johnson Revitalens Multipurpose: Göz enfeksiyonlarına karşı bakterileri yok eder. 
 • Zeiss Aqua Soft Comfort: Tüm yumuşak lensler üzerinde etkin protein temizliği sağlar. Hepsi bir arada özelliği ile yeni nesil hidrojel silikonlara karşı da etki sağlar. 

Her biri farklı avantajlara sahip lens solüsyonlarını firmamız üzerinden anında satın alabilir ve lenslerden alacağınız verimi arttırabilirsiniz. 

Lens Solüsyonu Kullanmak Neden Önemlidir?

Lens solüsyonlarının kullanımı göz sağlığı ve lens ömrünün uzamasında etkilidir. Lenslerin uzun süre kullanılmadığı zamanlarda nemli kalmasını sağlayan solüsyonlar, lipid ve proteinlerin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Lenslerin korunması, nemlendirilmesi, yıkanması ve gece boyu 16 saate kadar nemli kalmasını sağlayabilirsiniz. 

En iyi solüsyon markalarının ürünlerini uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden satın alarak lenslerinizi uzun süre etkin koruma sağlayabilirsiniz. Farklı ölçülerde ve küçük/büyük boy seçenekleriyle ideal solüsyonu indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

NEXTPLUS ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

QNB Finansbank
IBAN: TR69 0011 1000 0000 0071 3445 12
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2024 LensAl.com® OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: Hazırlanıyor Kredi kartı ile ödeme