Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Johnson & Johnson mdi-chevron-right Acuvue
RENK KATALOĞU
1 Day Acuvue Moist Multifocal Fiyat: 249.90 TL Süper Teklif: {{product.ProductSubPrice.toFixed(2)}} TL Lens ile birlikte alana
mdi-minus {{quantity}} mdi-plus SEPETE EKLE mdi-cart-outline
Bu ürün temin edilemiyor, üretimi durdurulmuş veya ileri bir tarihte satışa sunulacaktır.
Ücretsiz Kargo! 6 TAKSİT - Vade Farksız

1 Day Acuvue Moist Multifocal kontakt lensleri uzak, yakın, orta mesafedeki her şeyi net olarak görmeye devam ederek bireysel görme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

  • STK (Son kullanma tarihi) en az 2 yıldır.
  • FDA Onaylı Orijinal Distribütör Ürünü.
Üretici Johnson & Johnson Marka Acuvue Kategori Multi - Focal Lensler Ambalaj 1 kutuda 30 lens ÜRÜN AÇIKLAMASI 1 YORUM YORUM EKLE STOK BİLGİSİ

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL MARKA KONTAKT LENSLER

Presbiyopi gözdeki normal bir değişimdir. Zamanla, gözün içindeki lens esnekliğini kaybeder. Bu kademeli bir süreçtir ve biz günlük yakın görme gerektiren işlerimize net bir şekilde odaklanamadığımız zaman - örneğin kısa mesaj ya da kitap okurken - bunu fark etmeye başlarız. Genellikle bu durumla kırklı yaşlarımızda karşılaşırız ve lensin esnekliğindeki bu değişim can sıkıcı olsa da tamamen normaldir. 

Presbiyopi başladığında, multifokal kontakt lensler, görmenizdeki bu değişikliği telafi etmek için ek bir gözlük kullanma endişesine kapılmadan, her mesafede net bir şekilde görme özgürlüğünü size sağlayabilir.

Geçmişte, Presbiyopi, kontakt lenslerin üzerine okuma gözlüğü takma ihtiyacının başladığı veya görme kalitesinde bir bozulmanın sinyallerini veriyordu. Aslında birçok kişi kontakt lens kullanmayı tamamen bıraktı. Günümüzde, bir çok mevcut kontakt lens kullanıcısı daha önce olduğu gibi kontakt lens kullanmanın yararlarının keyfini çıkarmaya devam ediyor. 

GERÇEKTEN MULTİFOKAL KONTAKT LENS VAR MI?

Cevabı basitçe evet. 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL kontakt lensleri uzak, yakın, orta mesafedeki her şeyi net olarak görmeye devam ederek bireysel görme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL kontakt lensler aktivitelerinizin karışımına uyacak ve tüm mesafeleri net olarak görebilmenizi sağlayacak  benzersiz bir tasarıma sahiptir. İster işte ekrana bakarken, ister çocuklarla yap boz oynarken, ister spor salonunda koşu bandı üzerinde televizyon seyrederken ya da yemekte menüye bakarken, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL lenslerin benzersiz, pupille optimize edilmiş tasarımı, okuma ya da değişken odaklı gözlük kullanmadan uzak, yakın ve orta mesafeleri görmenizi sağlar. 

Bir çoğunuz için bu, kontakt lens öykünüzün ilk bölümünün sonu olacaktır. Öykünüz ilerledikçe, düzenli değerlendirmeler yapılmalıdır. Reçeteler, yaşam biçimleri ve lens kullanma alışkanlıkları değişebilir... Göz sağlığı uzmanınızla düzenli iletişimde olursanız öykünüzde ne kadar değişiklik olursa olsun, size en uygun lensi kullanmaya devam edebilirsiniz.  

TÜM GÜN SÜREN KONFOR

Bu lens sadece görmenizi değil, tüm gün süren konforu ve korumayı da sağlar. ACUVUE®'nun seçkin LACREON® teknolojisi gün boyu süren bir tazelik hissi için nemce zengin bir ıslatıcı ajanı lensin içine yerleştirmiştir. Ayrıca UV radyasyonunun geçişine karşı gözlerinizin korunmasına yardımcı olmak için UV koruması sağlamaktadır*. 

KONTAKT LENS TAKILDIĞINDA NE BEKLERSİNİZ

Kontakt lens takılması bir öykünün ilk bölümü gibidir. Başarılı bir kontakt lens kullanımına giden öykünüz ya da yolculuğunuz sadece size özel olarak kişiselleşecektir. 

Tüm kontakt lens uygulamaları için geçerli bir göz muayenesi ve reçetesi gereklidir. Bu kontakt lens uygulaması için en doğru başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Muayene sırasında size bir çok soru yöneltilebilir.. Göz Sağlığı Uzmanınız sizin bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun kontakt lensi belirlerken bu bilgilerin tamamını kullanacaktır. Kontakt lens uygulama değerlendirmesinde daima kapsamlı bir göz sağlığı değerlendirmesi yapılacaktır. 

Bir çok hastaya, tüm kontakt lensler aynı görünebilir. Ancak hepsi birbirinden farklıdır. Doktorunuz bunu iyi bilmektedir. Gözünüzün ön kısmının kontrol edilmesi önemlidir. Böylelikle gözünüzün bireysel ihtiyaçlarına en uygun kontakt lens materyali önerilebilecektir. 

Sizin için en doğru kontakt lens bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayandır. Bu öneri reçetenize ve sağlık değerlendirmenizle ilişkili konuşmalara göre yapılacaktır. Ortaya çıkacak sonuçlara göre size en uygun kontakt lensin sipariş edilmesi ve sizin tekrar randevuya gelmeniz gerekebilir. 

Ardından bu kontakt lens size uygulanacak ve olması gerektiği gibi uygun olup olmadığı değerlendirilecektir. Bu aşamada görmeniz de kontrol edilecektir. Bu yeni bakışa uyum sağlayana kadar, başlangıç döneminde görmenizde bazı değişiklikler olabileceğini doktorunuz açıklayabilir! 

Lenslerinizi almadan ve kendi yaşamınız içinde deneyimlemeye başlamadan önce, lenslerinizi güvenli bir şekilde nasıl takıp çıkartacağınızı öğrenmeniz gerekir. Aynı ayakkabılarınızı bağlarken olduğu gibi, başlangıçta biraz uzun sürebilir, ancak tekrarladıkça hızlanacak ve doğal bir hal alacaktır. 

Gözlerinizin kontakt lens kullanmaya alışmasını sağlayabilmek için kullanma süresini kademeli olarak artırmanız gerekir. Göz Sağlığı Uzmanınız, lenslerinizi bir süre deneyimledikten sonra çoğunlukla bir veya iki hafta içinde sizi lens performansını değerlendirmek üzere size tekrar randevu verecektir. Bu sayede kendi "gerçek dünyanız" içinde kontakt lens kullanmayı tam olarak deneyimleme şansını elde edeceksiniz. 

1 Day Acuvue Moist Multifocal için 1 kullanıcı değerlendirmesi var.
L
Acuvue günlük multifokal lenslerini doktorumun tavsiyesi ile deneyeceğim.
EKLE

Stok durumu: %45

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

mdi-close RENK KATALOĞU {{item.imageDescription}}

100'LERCE MARKET ÜRÜNÜ LENSAL.COM GÜVENCESİYLE KAPINIZA GELİYOR

market.lensal.com adresinden temel gıda alışverişlerinizi yapabilir ve bu alışverişleriniz sayesinde 2002'den beri bizi tercih ettiğiniz kontakt lens alışverişlerinizde en özel fiyatlardan faydalanabilirsiniz. SAĞLIK GIDA TÜKETİMİ İLE BAŞLAR LENSAL MARKET mdi-arrow-right
Kapat
LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

NEXTPLUS ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

QNB Finansbank
IBAN: TR69 0011 1000 0000 0071 3445 12
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2022 LensAl.com® OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: Hazırlanıyor Kredi kartı ile ödeme