Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Johnson & Johnson
Lens Markaları {{item.BrandName}} Kategoriler {{item.CategoryName}} Üreticiler {{item.ManufacturerName}} Johnson & Johnson
{{item.ProductName}}
%{{item.ProductDiscoutRate}} indirim
{{item.ProductNewPrice.toFixed(2)}} TL {{item.ProductPrice.toFixed(2)}} TL mdi-arrow-right

Johnson & Johnson En Ucuz Lensler ve Özellikleri

Akıllı ışık teknolojisine sahip Johnson & Johnson kontakt lenslerin Türkiye’de satışa sunulmasının ardından, ürünlere karşı yoğun bir ilgi oluşmuştur. Yeni nesil lens teknolojisine sahip Johnson & Johnson lensler, iç ve dış mekânlarda ışık hassasiyetini en aza indirirken aynı zamanda görme kusurunu ortadan kaldırmaktadır.  Gün boyu rahat bir görüş imkânı sağlayan Johnson & Johnson lensler, farklı kullanım süreleri ve özellikleri ile satışa sunulmaktadır. 

Johnson & Johnson marka lens modellerinin tercih edilmesindeki bir diğer önemli unsur, lenslerin normalden çok daha doğal ve hafif olmasıdır. Gözle anında uyum sağlayarak, göz kadar doğal bir görünüme sahiptir. Uzun süre bilgisayar, televizyon veya kitap karşısında kalmak zorunda kalanlar içinde gözleri koruyucu ve nemlendirici özellikleri büyük avantaj sağlamaktadır. 

Johnson & Johnson Renkli Lens Kataloğu ve Ürün Özelliği 

Günümüzde lensler görme bozukluklarının giderilmesinin yanı sıra, kozmetik, aksesuar amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Akıllı lens teknolojisi kullanılarak tasarlanan hemen hemen tüm lensler bu nedenle farklı renk seçenekleriyle üretilmektedir. Gözlerinizle en uyum rengi seçerek fark edilmeden lens kullanabilirsiniz. 

Dünyanın en iyi lens üretici firmalarından Johnson & Johnson, oksijen geçirgenliği yüksek, göze derinlik ve parlaklık kazandıran farklı geniş renk seçeneklerine sahip lenslerle hizmet vermektedir. Johnson & Johnson lens özellikleri:

 • Akıllı ışık teknolojisi tüm mekânlarda tam koruma,
 • UV –A ışınlarından %96, UV – B ışınlarından %100 engelleme,
 • Oksijen geçirgenliği ile havadaki oksijeni verimli kullanılır,
 • Göze nem ve kayganlık kazandırarak kurumayı engeller,
 • Gece ve gündüz belirli süre hiç çıkarmadan kullanılabilir.

Bu ve benzeri daha birçok farklı özellikle Johnson & Johnson model lenslerin en ayırt edici özellikleri arasında yer almaktadır. Birçok farklı renk seçeneğine sahip lenslere, satış sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Johnson & Johnson Lenslerin Avantajları 

Göz sağlığı ve estetiği açısından en çok tercih edilen ürünler arasında lensler yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri, ışığa ve ortama karşı duyarlılıkları ve gözle direkt uyum sağlamaları, lenslerin ayırt edici özellikleridir. 

Johnson & Johnson model lenslerin sağladığı en büyük avantajlardan biri, uzun süre (bazı modellerde 1 haftaya kadar) hiç çıkarılmadan kullanılabilmesidir. Bunun yanı sıra Johnson & Johnson lensin avantajları:

 • Gözlere doğal ve konforlu bir alan sağlar,
 • Tüm görme bozukluklarının giderir,
 • Kuru ortamlarda bile göze nem kazandırır,
 • Ekranlara karşı gözlere koruma sağlar,
 • Doğal pırıltı sağlar,
 • Gözlere derinlik kazandırır.

Her model için farklı bir avantajı bulunan lensler tamamen müşteri tercihlerine göre belirlenmektedir. İstediğiniz model lensin tüm ürün özelliklerini ürün kataloglarımızdan inceleyerek anında sipariş edebilirsiniz. 

Johnson & Johnson Marka Lens Fiyatları 

Lens fiyatları iki farklı kritere göre belirlenmektedir. Bunlardan ilki lens üretici markasının kalitesi ve özellikleriyken ikincisi ise markanın alt modellerinin sahip olduğu özelliklerdir. Johnson & Johnson lens fiyatları tamamen ürün özelliklerine göre belirlenir. Fiyatlarda:

 • Oksijen geçirgenlik durumu,
 • Cinsi (hareli, haresiz),
 • Numara,
 • Renk özellikleri,
 • Kullanım süresi vb. 

Unsurlar dikkate alınmaktadır. Tüm lens modellerinde geçerli olmak üzere avantajlı fiyat seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz. 

Johnson & Johnson Lensler Nasıl Kullanılır?

Lenslerden en yüksek verimi almak için mutlaka uygun kullanım talimatlarının izlenmesi gerekmektedir. Lenslerin bakımı ve kullanım özellikleri, lens türüne göre değişiklik göstermektedir. Bazı lensler uzun süre çıkarmadan kullanılabildiği gibi bazılarının çıkarılarak özel solüsyonlara koyulması gerekmektedir. Johnson & Johnson lens ürün detaylarından, her modelin kullanım talimatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

GÖZENUR SAĞLIK VE BİLİŞİM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Yapı Kredi Bankası
IBAN: TR91 0006 7010 0000 0062 7645 41
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2021 LensAl.com® GÖZENUR OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: 2019668 Kredi kartı ile ödeme