Kategoriler {{item.CategoryName}} mdi-truck-check-outline Sipariş Takibi mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul mdi-lead-pencil Blog mdi-shield-check-outline Güven mdi-email Mesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) {{ basketErrorMessage }} SEPETİNİZ Sepetiniz boş {{item.productName}} Avantajlı set ürünü Hediye Renk: {{ item.color }} Dioptri: {{ item.power }} Add: {{ item.add }} Ax: {{ item.ax }} Cyl:{{ item.cyl }} BC: {{ item.bc }} Dia:{{ item.dia }} Renk: {{ item.color }} Barkod: {{ item.barcode }} {{ item.itemCount }} x {{item.itemPrice.toFixed(2)}} TL mdi-delete-outline SEPET ÖDEME mdi-menu mdi-account-circle-outline mdi-cart-outline mdi-barcode-scan Barkod ile ürün bul Blog Güven mdi-emailMesaj Gönderin mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-truck-check-outlineSipariş Takibi {{item.Name}} mdi-menu mdi-cart-outline{{ basketCount }}
Ana Sayfa mdi-chevron-right Cooper Vision
Lens Markaları {{item.BrandName}} Kategoriler {{item.CategoryName}} Üreticiler {{item.ManufacturerName}} Cooper Vision
{{item.ProductName}}
%{{item.ProductDiscoutRate}} indirim
{{item.ProductNewPrice.toFixed(2)}} TL {{item.ProductPrice.toFixed(2)}} TL mdi-arrow-right

Cooper Vision Marka Avantajlı Lens Özellikleri

Dünyanın en köklü lens üretici firmalarından biri olan Cooper Vision, yeni nesil kontak lensleri ile şuan için 100’den fazla ülkede satış gerçekleştirmektedir. Görme kusurlarının ortadan kaldırılması adına günlük kullan at ve uzun süreli kullanım lensleri ile hizmet vermektedir. 

Cooper Vision özel üretim kontak lensleri sayesinde nemi hapsederken aynı zamanda hava akışını sağlar ve gözlerin uzun süre sağlıklı kalmasını sağlar. Cooper Vision marka lens farklı renk seçenekleri ve teknik özelliklerle satışa sunulmaktadır. 

Cooper Vision Marka Renkli Lens Ürün Kataloğu 

Cooper Vision marka lensler günlük kullan at özelliklerinin yanı sıra, farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Çarpıcı alternatif renk seçenekleri ile her göz için uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Kendiliğinden ıslanabilir olma özelliği sayesinde kullanıcıları ekstra nemlendirme ihtiyacından kurtaran lensler, doğal göz renginizle uyum sağlayarak yüksek konfor sağlamaktadır. 

Uzun süreli lens üretimiyle tanınan Cooper Vision, sağlık ve konforu bir arada arayan kullanıcılar için en iyi alternatiflerden biridir. Özel aquaform teknolojisine sahip lens özellikleri, yüksek nefes alabilirlik ve hidrofilik lensler sayesinde aradığınız konforu ve yüksek performansı bir arada bulabilirsiniz. 

Cooper Vision Marka Lens Ürün Detayları 

Dünyanın önde gelen lens üreticilerinden biri olan Cooper Vision, görme kusurlarını ortadan kaldırdığı gibi gözlere derinlik ve parlaklık kazandırarak, ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı sunmaktadır. Cooper Vision marka kontak  lens ürün detayları:

 • Miyopi, hipermetropi, astigmanatiz, presbiyopi vb. görme kusurlarını yok eder,
 • UVA ve UVB koruması,
 • Silikon hidrojel teknolojisi,
 • Akıllı silikon teknolojisi ile sürekli nemli kalma özelliği vb. 

Daha birçok farklı avantajla sunulmaktadır. Cooper Vision marka lenslerin teknik özelliklerine göre değişmektedir. 

Cooper Vision Marka Lens Modelleri 

Cooper Vision, geniş çapta görme bozukluklarına sahip hastaların, görme yetilerini ideal seviyeye çıkarmaktadır. Sitemiz üzerinden avantajlı fiyatlarla satın alabileceğiniz Cooper Vision marka güvenceli lens modelleri:

 • Clariti 1 Day,
 • MyDay,
 • Biofinity,
 • Avaira,
 • Biomedics 55,
 • Proclear,
 • Allı n One Light,

Olarak sınıflandırılmaktadır. Lens solüsyonlarından en iyi model lenslere kadar geniş seçeneklerle sunulan kontak lensler hastaların yeniden görme becerilerini en iyi seviyeye çıkarmaktadır. 

Miyopi, hipermetropi, astigmatizm, presbiyopi vb. farklı görme sorunları için yüksek kaliteli lensleri tercih edebilirsiniz. Günlük kullan at lenslerle birlikte farklı modelleri tercih ederek uzun süreli kullanıma sahip lensleri satın alabilirsiniz. 

Cooper Vision Marka Lenslerin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Cooper Vision lesnler, 3. nesil silikon hidrojel teknolojisi ile 12 saate kadar etkili kullanıma sahip özelliklerle üretilmektedir. 1. Sınıf UV koruması sağlayan kontak lensler, kalıcı nemlilik sağlayarak gözler için yüksek konfor sağlamaktadır. Gözlerde kurumaya bağlı olarak oluşacak sorunlara karşı yüksek etkilere sahip bu lensleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Cooper Vision lenslerin avantajları:

 • Görme kusurları ortadan kaldırılır,
 • Gözlerin daha beyaz ve parlak görünmesini sağlar,
 • Aquagen teknolojisi ile gözlerin gün boyu nemli kalmasını sağlar,
 • UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar,
 • Yüksek nefes alma teknolojisi ile konfor sağlar,
 • Yumuşa ve esnek yapısıyla yaşam kalitesini artırır.

Cooper Vision güvencesiyle satışa sunulan tüm avantajlı lens modellerine firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye2nin en güncel online lens satış mağazası olan firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle 1. Sınıf kontak lensleri sizlere sunmaktadır. 

Cooper Vision üstün teknolojisine sahip lensler, dünya çapında yaygın kullanıma sahip, güvenilir ve görüş kalitesini maksimuma çıkarma özellikleriyle dikkat çekmektedir. Hemen hemen tüm göz sorunlarına karşı kontak lensler göz sağlığınızı korumanızda en büyük yardımcınızdır. 

LENS MARKALARI {{item.BrandName}} LENS KATEGORİLERİ Şeffaf Lens Renkli Lens Toric (Astigmatism) Lens Multi-Focal Lens Lens Solüsyonu Sert Lens Ürünleri Lens Aksesuarları LENS ÜRETİCİLER {{item.ManufacturerName}} ŞİRKETİMİZ Hakkımızda KVKK Bilgilendirme Metni Bize Ulaşın Orjinal Lens Garantisi Sık Sorulan Sorular Satış Sözleşmesi Gizlilik Politikası Çerez Politikası İade İşlemleri Click for International Orders Mobil Uygulamalarımız LENSAL HESABIM Üye Girişi Yeni Üyelik MÜŞTERİ HİZMETLERİ mdi-phone 0 212 555 5367 (LENS) mdi-emailMESAJ GÖNDERİN PAZARTESİ - CUMA | 9:00 -12:30 / 13:00 – 17:30 BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

GÖZENUR SAĞLIK VE BİLİŞİM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Yapı Kredi Bankası
IBAN: TR91 0006 7010 0000 0062 7645 41
İndirimlerden Haberdar Ol! KAYIT OL
2002 - 2021 LensAl.com® GÖZENUR OPTİK | Optisyenlik Müessesesi Ruhsat No: 2019668 Kredi kartı ile ödeme